O mnie

Nazywam się Anna Makowska i z wykształcenia jestem doktorem nauk farmaceutycznych, moją specjalnością jest chemia medyczna. Jestem również pedagogiem – z wykształcenia i z powołania, oraz mam dyplom z zakresu dietetyki i planowania żywienia. Tematykę dietetyki nadal zgłębiam, gdyż lubię poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi.

Od 13 lat pracuję z ludźmi w różnym wieku, łącznie z dziećmi i osobami starszymi, przekazując im wiedzę w sposób prosty i bezstresowy.

Na gruncie swojej wiedzy i doświadczenia w pracy z pacjentami pokazuję, że dbanie o siebie nie musi być trudne, czasochłonne i drogie. Prowadzę szkolenia merytoryczne i motywacyjne, kursy online, warsztaty i konferencje, przekazując wiedzę w sposób dostosowany do grupy odbiorców. Biorę też udział w kampaniach i akcjach społecznych, nie bojąc się mówić głośno o ważnych sprawach, które nas dotyczą.

Lubię dobrej jakości jedzenie, podróże, grę na pianinie i morze o każdej porze roku. Chronię swoją prywatność, uchylając rąbka tajemnicy w sposób świadomy i kontrolowany.

Lubię też pomagać innym i właśnie to jest wspólnym mianownikiem moich wszystkich działań.

Doktor Ania

 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/falszowane-jedzenie-nie-daj-sie-oszukac,227701.html

 

RANKING NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW 2016 ROKU

 

Zdrowe odżywianie – na co powinieneś zwracać uwagę?

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilaktyka/dieta/doktor-ania-w-obliczu-wyzwania/ws26cbg 

Doktor Ania – najlepsze oczy polskiej blogosfery, które pomagają nam zmieniać nawyki żywieniowe.