Shareweek 2018

Shareweek 2018

Przyznaję bez bicia, że czytanie czegokolwiek poza literaturą fachową jest dla mnie luksusem. Ale shareweek to shareweek – pokażę Wam gdzie zaglądam jak mam chwilę czasu.

1. Zaglądam regularnie.

Do fajnych Dziewczyn, które obserwuje na Instagramie (zobaczcie sobie w moich obserwowanych – tam nie ma przypadkowych osób), a jeśli chodzi o dłuższe formy chcę pokazać Wam dziś trzy osoby, które cenię za odwagę. Sama nie należę do strachliwych, dlatego wiem ile czasem kosztuje taka postawa.

2. Opinie.

Asia Pachla czyli www.wyrwanezkontekstu.pl.

Ta Dziewczyna ma niezwykłą umiejętność łączenia delikatności z siłą. Tam gdzie trzeba – pogłaszcze. Ale jak sytuacja wymaga – potrafi chłostać słowem jak niewiele osób na polskim firmamencie blogerskim. Cenię Jej opinie, zawsze ciekawie przedstawia swój punkt widzenia: dowcipnie, bez pompy, w prosty sposób mówi o trudnych sprawach. Podziwiam Jej kampanie z markami – nienachalne, z klasą. Sporo o blogowaniu od Asi można i trzeba się nauczyć.

3. Medycyna.

Drugie polecenie to kolejna odważna Dziewczyna. Paulina Łopatniuk czyli patolodzynaklatce.wordpress.com

Konsekwentnie i z humorem opisuje najtrudniejsze, a zarazem najładniejsze przypadki medyczne z poziomu mikro. Paulina również ma niezwykły dar przekazywania wiedzy w prosty i zrozumiały sposób. Z resztą sami zobaczcie zaglądając na Jej bloga.

4. Dietetyka.

Trzecia osoba to mężczyzna. Nie dość, że dobrze wygląda, to jeszcze niedawno obronił doktorat, gratuluję Damian. Wiem jak ciężko kroczy się ścieżką naukową w Polsce. Wiem też jak wygląda praca naukowa poza naszym krajem – szkoda, że trochę inaczej. Damian Parol to kolejna odważna osoba na mojej liście – nie boi się wsadzić kija w mrowisko. Bo czasem tak trzeba. Zaglądam do Damiana bo zawsze wygrzebie coś ciekawego z literatury i wrzuci u siebie. Wam też polecam: www.damianparol.com.

A Wy kogo polecacie?

Tagi:
Kategorie:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o